Sık Sorulan Sorular

Sorularınızın cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz

Ödemeler, İadeler ve Kargo

Ürünleri ve eğitimleri sayfamıza üye olup sepetinize ekledikten sonra karşınıza çıkan ödeme sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo faaliyetini yürüten firmaların performasnlarına bağlı olarak ürünler ortalama 3 ila 5 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır.
Üyelik durumunuza ve satın aldığınız paketlerin özelliklerine bağlı olarak bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde üyelik iptali konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kursalar ve Dersler

Kursları veya dersleri satın aldığınız takdirde bilgi hazinesinin özel online eğitim platformuna giriş yapabilmeniz için size gönderilen kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Her kurs veya dersin müfredatına online eğitim sistemimiz üzerinden erişebilirsiniz.Canlı derslere sistemde tanımlanmış saatlerde sanal sınıflarımız üzerinden katılabilirsiniz.
Ders süreleri satın aldığınız kursların veya derslerin içeriğine göre değişmektedir. Canlı dersler eğitmenlerimizin belirlediği süreler dahilinde gerçekleşmekte olup ders başına bir sınırlandırma bulunmamaktadır.
Hayır, canlı derslerimiz internet tarayıcıları üzerinden gerçekleşmektedir. İsteğe bağlı olarak telefonunuz üzerinden derse katılmak isterseniz mobil uygulamayı tercihen indirebilirsiniz.
Evet, derslerimizi daha sonra da izleyebilirsiniz.

Başka bir sorunuz mu var?