Bilgi Hazinesi

Üniversiteye Girişin Şifresi

BİZ KİMİZ?

Bilgi Hazinesi Yayınları ÖSYM’nin son sınav sistemini esas alarak hazırladığı yayınlarla eğitim sektörüne hizmet etmeye 2016 yılında başladı. Kuruluşumuz deneyimli ve alanında uzman, güçlü öğretim kadrosuyla bilgi ve birikimini ülkemizin geleceği olan öğrencilerine aktarmayı hedeflemektedir.

Amacımız doğrultusunda dünden bugüne kuruluşumuz tüm Türkiye’deki öğrencilerin ihtiyaçlarını araştırmakta ve onların en etkili şekilde öğrenme faaliyetlerini gerçekleştirmeleri için bünyesindeki eğitmenlerle çalışmalarını yürütmektedir.

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öge eğitimdir. Bilgi Hazinesi bu bilincin doğurduğu sorumluluğun bir sonucudur. Eğitim sektöründe başarı ve birikimin adı olan Bilgi Hazinesi , bu tecrübesini ülkemizin her yanına yaymaya devam etmektedir. 

NE YAPIYORUZ?

Çalışmalarımızda uzman eğitmenler, tasarımcılar ve eğitimci akademisyenler etkin rol almaktadır. Bilgi Hazinesi Türkiye genelindeki okulların ve birçok özel okulun yayın talebini karşılamakta ve kitap-kırtasiyelerde yayına sunulan yüzlerce ürünüyle eğitim-öğretim dünyasına ciddi katkılar sunmaktadır.Bu faaliyetlerin yanı sıra online eğitimle de hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir.

Kurslarımız, Türkiye’de online eğitim veren saygın ve güvenilir branş kursları ve rehberlik kursları ile eğitim şirketleri arasında öncü konumdadır.

Kurumumuz sahip olduğu eşsiz referansları ile eğitim sektöründe başarıyla adından söz ettirmiştir. Bilgi Hazinesi olarak fark yarattığımız en önemli nokta; bütün program süresince verdiğimiz kesintisiz ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizdir